Navigace

O společnosti

Více než 25 let se zabýváme prodejem a montáží akustických minerálních podhledů a stěnových obkladů včetně profilů Eurocoustic, akustických textilních závěsných prvků, absorbérů, žaluzií a pnutých textilních designových obkladů Texaa, všech typů kovových podhledů včetně akustických Plafometal, dřevěných akustických obkladů a podhledů Ideatec.

Služby

Primárně se zaměřujeme na komplexní řešení. Za klíčové považujeme precizní přípravu celého projektu. Pokud se příprava nepodcení, samotná realizace je poté téměř hračka.

 1. Řešení prostorové akustiky
  standardních i atypických objektů
 2. Systémová řešení učeben pro školy
  srozumitelnost řeči ve školních učebnách
  dále v průmyslových budovách, sportovních sálech a dalších prosotrách
 3. Akustické studie
  prostorová akustika, měření doby dozvuku
 4. Poradenský a technický servis
  jsme odborníci a rádi vám poradíme

Náš sortiment a reference můžete vidět i na výstavách a stavebních veletrzích, jako například FOR ARCH Praha, IBF Brno, Coneco Bratislava

Historie

Firma ESPRIT s.r.o. byla založena 10. 6. 1996

Svoji činnost zahájila jako obchodní firma zabývající se dovozem a prodejem akustických minerálních podhledů a stěnových obkladů EUROCOUSTIC

V dalších letech se firma rozvíjí a rozšiřuje svoji činnost o montáž akustických podhledů a obkladů včetně SDK konstrukcí s působností v rámci celé republiky

Svoje portfolio rozšiřuje o výrobky firem Texxa, Plafometal a Ideatec

Firma se zabývá kompletním řešením prostorové akustiky včetně zpracování akustických studií a měření doby dozvuku.

Současnost

V současnosti firma zaměstnává deset obchodních a technických pracovníků a přibližně 20 externích pracovníků.
Zajišťujeme výhradní zastoupení renomovaným zahraničním výrobcům akustických materiálů Eurocoustic, Texaa, Ideatec, Plafometal. Spolupracujeme s lokálními prodejci stavebních materiálů a dodáváme tyto stavební materiály na stavební zakázky po celé ČR. Zajišťujeme dodávky akustických materiálů soukromníkům, stavebním firmám i zahraničním investorům.

Pravidelně vystavujeme na stavebním veletrhu FOR ARCH v Praze nebo IBF v Brně. Zajišťujeme prezentaci těchto materiálů na akustických mítinzích, kde odbornými přednáškami rozšiřujeme povědomí o těchto moderních a vysoce funkčních stavebních materiálech mezi laickou i odbornou veřejností. Publikujeme také v odborných stavebních časopisech. Výsledky naší práce lze vidět na adresách našich referenčních zakázek a porovnáním například učebny před akustickou úpravou a po lze snadno posoudit důležitost i smysl vynaložených prostředků pro úpravu doby dozvuku a srozumitelnosti.

V roce 2012 jsme expandovali na Slovensko a založili novou společnost Esprit-Slovensko, která zajišťuje dovoz těchto materiálů i na slovenský trh.

Jako nejnovější aktivita a pro nás velmi významná novinka je spuštění nových webových stránek včetně mobilní aplikace s kompletním sortimentem výrobků od všech našich dodavatelů. Zlepší se zejména komfort pro zákazníka, tedy dostupnost všech informací ze svého počítače, možnost snadné komunikace formou kontaktního formuláře, stahování katalogových listů, snadná orientace mezi výrobci a produkty, dále se zjednoduší výběr konkrétního výrobku v záložce Podle použití.

Kodex ochrany osobních údajů společnosti ESPRIT s.r.o.