Texaa

Francouzský výrobce akustických textilních obkladů i prostorových prvků pro moderní řešení akustických úprav v interiérech. Variabilní systém lepených i pnutých textilních obkladů v mnoha trendových odstínech nabízí uplatnění ve staré zástavbě historických objektů i v nejmodernějších budovách a vyhoví všem technickým i architektonickým požadavkům.

Akustické obrazy

Akustické obrazy

Vyrábíme designové akustické obrazy na míru podle Vašeho prostoru a přání, s potiskem a nebo jednobarevné. Akustický obraz pohlcuje hluk, zkracuje dobu dozvuku v místnosti, zlepšuje kvalitu poslechu hudby i filmů nebo televize. Hodí se do všech typů interiérů, klasické, starožitné i velmi moderní.

Texaa Vibrasto

Texaa Vibrasto

Povrchy Vibrasto jsou tvořeny vnější vrstvou patentované látky Aeria v kombinaci s akustickou ultra-absorpční pěnou nebo filcem. Mohou být použity na zdi nebo stropy, napínané či lepené, nebo jako zavěšené speciální žaluzie v otevřeném prostoru nebo před okny.

Texaa Stereo

Texaa Stereo

Řada výrobků Stereo, pevných akustických panelů a paravánů, je navržena pro snížení nadměrné doby dozvuku. Povrchová úprava je tvořena speciální patentovanou tkaninou Aeria, která obepíná akusticky pohltivou vložku. Panely dodáváme v široké škále barevných variací (až 24 barevných odstínů) a tvarů a rozměrů. Díky tomu se panely hojně využívají ve všech typech prostor moderních i klasických.

Texaa Abso

Texaa Abso

Není vždy možné řešit akustické problémy pomocí panelů a pokrytím stěn nebo stropů. Z toho důvodu Texaa vyvinula řadu volně stojících nebo zavěšených prvků, které významně zlepší akustický komfort obytných, pracovních nebo zábavních prostor.

Nyní nabízíme několik variant prostorových prvků Texaa od paravánů a stropních panelů až po totemy, cihly a kostky.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím