Eurocoustic

Renomovaný francouzský výrobce akustických minerálních podhledů a stěnových obkladů, člen koncernu Saint Gobain, nabízí kompletně inovovaný, vysoce funkční, ekologicky nezatěžující a designově moderní sortiment kazetových podhledů a obkladů pro různé typy stavebních děl pro úpravu doby dozvuku.

Tonga ULTRA CLEAN

Tonga ULTRA CLEAN

Sortiment podhledů Tonga ULTRA CLEAN poskytuje řešení akustických požadavků do specifických prostorů, snadné čištění, bezpečnost a delší životnost. Pevný a… Více informací

Single panely – samostatné zavěšené prvky

Single panely – samostatné zavěšené prvky

Single panely jsou samostatné zavěšené prvky určené pro snížení doby dozvuku. Jedná se o kompaktní panel s vysokou hustotou, s… Více informací

Akustické obrazy

Akustické obrazy

Vyrábíme designové akustické obrazy na míru podle Vašeho prostoru a přání, s potiskem a nebo jednobarevné. Akustický obraz pohlcuje hluk, zkracuje dobu dozvuku v místnosti, zlepšuje kvalitu poslechu hudby i filmů nebo televize. Hodí se do všech typů interiérů, klasické, starožitné i velmi moderní.

Nový Minerval – Ekonomické a efektivní řešení podhledů

Nový Minerval – Ekonomické a efektivní řešení podhledů

Samonosné kompaktní podhledové panely z minerální vlny vysoké hustoty s povrchovou úpravou sklovlákennou tkaninou v bílé barvě. Rubová strana panelu je opatřena sklovlákennou tkaninou v přírodní úpravě. Podhledové panely Minerval® jsou vhodným ekonomickým řešením podhledů s vysokým poměrem cena/výkon. Vhodné do rastru typu T15 nebo T24.

Tonga – Komfort a trvalá hodnota

Tonga – Komfort a trvalá hodnota

Samonosné kompaktní kazety z minerální vlny s vysokou akustickou absorpcí, na lícním povrchu s jednobarevným povlakem ze skelných vláken. Na rubové straně kazety se nachází povlak z přírodních skelných vláken. Způsob výroby jim zaručuje dokonalou a trvalou mechanickou pevnost, pružnost a životnost.

Area, Altes, Orchestra

Area, Altes, Orchestra

Samonosné kompaktní kazety z minerální vlny s vysokou akustickou absorpcí,na lícním povrchu s dekorativním povlakem ze skelných vláken a nástřikem speciální bílou barvou Boreal satiné, která vytváří plastickou, esteticky výraznou strukturu. Na rubové straně kazety se nachází povlak z přírodních skelných vláken. Area®, Altes® i Orchestra® jsou panely vysoce odolné proti vlhkosti: omyvatelné vodou s tekutým saponátem PH<10

Ermes, Equation

Ermes, Equation

Samonosné kompaktní kazety z minerální vlny s vysokou akustickou absorpcí, na lícním povrchu s dekorativním povlakem ze skelných vláken a nástřikem speciální bílou barvou Boreal, která vytváří plastickou, esteticky výraznou strukturu. Na rubové straně kazety se nachází povlak z přírodních skelných vláken. Ermes® i Equation® jsou panely vysoce odolné proti vlhkosti: omyvatelné vodou s tekutým saponátem PH<10 pomocí měkké houby. Vyrábí se s profilovanou hranou typu E pro závěsný systém T24,T15 a vytváří elegantní polozapuštěný kazetový strop.

Clini’Safe

Clini’Safe

Samonosné kompaktní kazety z minerální vlny, jenž jsou na lícové straně opatřeny povrchem v bílé matné úpravě a hranami ošetřenými nátěrem. Na rubové straně je kazeta opatřena povrchem ze skelných vláken v přírodní úpravě. Podhledové panely Clini’Safe jsou vyráběny ve dvou typech provedení: typ hrany A – rovná nebo E – polozapuštěná. Produkt Clini’Safe byl vyvinut pro použití ve zdravotnických zařízeních s velmi vysokým rizikem infekcí při zachování vynikajících akustických a protipožárních vlastností.

Clini’Care

Clini’Care

Samonosné kompaktní kazety z minerální vlny s vysokou akustickou absorpcí. Lícová strana kazety je opatřena jednobarevnou probarvenou sklovlákennou tkaninou a rubová strana je opatřena sklovlákennou tkaninou v přírodní úpravě.

Acoustichoc – systém odolávající nárazům – sportovní haly

Acoustichoc – systém odolávající nárazům – sportovní haly

Acoustichoc® jsou termoakustické panely vysoké hustoty vyrobené z minerální vlny. Povrch na viditelné straně je upraven barevnou skelnou tkaninou, která je zpevněná mřížkou ze skelných vláken. Povrch zadní strany je upravený povlakem ze skelné vlny v přírodní úpravě. Tento druh povrchové úpravy był vyvinutý speciálně pro aplikaci ve všech sportovních zařízeních. Tato skelná zpevňující mřížka u typu Acoustichoc® zajišťuje odolnost panelu v tělocvičnách určených pro míčové hry. Způsob výroby panelů zabezpečuje dokonalou mechanickou pevnost, pružnost a životnost při jakékoliv vlhkosti prostředí.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím