Tělocvičny

Ideaperfo dřevěné podhledy a obklady

Ideaperfo dřevěné podhledy a obklady

Ideaperfo je dekorativní dřevěný kazetový akustický obklad a podhled vysoké kvality. Disponuje výbornou kontrolou doby dozvuku a splňuje náročné požadavky moderní architektury.… Více informací

Ideacoustic dřevěné obklady a podhledy

Ideacoustic dřevěné obklady a podhledy

Ideacoustic je dekorativní dřevěný lamelový akustický obklad a podhled vysoké kvality. Disponuje výbornou kontrolou doby dozvuku a splňuje náročné požadavky moderní… Více informací

Kovové podhledy Plafometal – kompletní katalog anglická verze
Akustické obrazy

Akustické obrazy

Vyrábíme designové akustické obrazy na míru podle Vašeho prostoru a přání, s potiskem a nebo jednobarevné. Akustický obraz pohlcuje hluk, zkracuje dobu dozvuku v místnosti, zlepšuje kvalitu poslechu hudby i filmů nebo televize. Hodí se do všech typů interiérů, klasické, starožitné i velmi moderní.

Acoustichoc – systém odolávající nárazům – sportovní haly

Acoustichoc – systém odolávající nárazům – sportovní haly

Acoustichoc® jsou termoakustické panely vysoké hustoty vyrobené z minerální vlny. Povrch na viditelné straně je upraven barevnou skelnou tkaninou, která je zpevněná mřížkou ze skelných vláken. Povrch zadní strany je upravený povlakem ze skelné vlny v přírodní úpravě. Tento druh povrchové úpravy był vyvinutý speciálně pro aplikaci ve všech sportovních zařízeních. Tato skelná zpevňující mřížka u typu Acoustichoc® zajišťuje odolnost panelu v tělocvičnách určených pro míčové hry. Způsob výroby panelů zabezpečuje dokonalou mechanickou pevnost, pružnost a životnost při jakékoliv vlhkosti prostředí.

Acoustisport – systém odolávající nárazům – sportovní haly

Acoustisport – systém odolávající nárazům – sportovní haly

Acoustisport® VV jsou termoakustické panely vysoké hustoty vyrobené z minerální vlny. Povrch na viditelné straně je upraven probarevnou skelnou tkaninou. Povrch zadní strany je upravený povlakem ze skelné tkaniny v přírodní úpravě. Způsob výroby panelů zabezpečuje dokonalou mechanickou pevnost, pružnost a životnost při jakékoliv vlhkosti prostředí.

Acoustiroc – systém odolávající nárazům – stěnový obklad

Acoustiroc – systém odolávající nárazům – stěnový obklad

Stěnové panely Acoustiroc® se skládají z panelu z minerální vlny s povrchovým povlakem ze skelných vláken černé barvy, který je nalepený na perforovaný plech 0,75 mm s přehnutými bočními okraji. Plech má bílý nebo barevný epoxidový nátěr dle vzorníku RAL. Tento komplex vytváří termoakustický dekorativní stěnový panel odolný proti nárazům. Zadní strana panelů má povrchový povlak ze skelných vláken v přírodní barvě. Způsob výroby zaručuje jejich dokonalou mechanickou pevnost a neomezenou životnost. Panely Acoustiroc nabízí dva druhy děrování s odlišnými grafy zvukové pohltivosti.

Texaa Vibrasto

Texaa Vibrasto

Povrchy Vibrasto jsou tvořeny vnější vrstvou patentované látky Aeria v kombinaci s akustickou ultra-absorpční pěnou nebo filcem. Mohou být použity na zdi nebo stropy, napínané či lepené, nebo jako zavěšené speciální žaluzie v otevřeném prostoru nebo před okny.

Texaa Stereo

Texaa Stereo

Řada výrobků Stereo, pevných akustických panelů a paravánů, je navržena pro snížení nadměrné doby dozvuku. Povrchová úprava je tvořena speciální patentovanou tkaninou Aeria, která obepíná akusticky pohltivou vložku. Panely dodáváme v široké škále barevných variací (až 24 barevných odstínů) a tvarů a rozměrů. Díky tomu se panely hojně využívají ve všech typech prostor moderních i klasických.

Texaa Abso

Texaa Abso

Není vždy možné řešit akustické problémy pomocí panelů a pokrytím stěn nebo stropů. Z toho důvodu Texaa vyvinula řadu volně stojících nebo zavěšených prvků, které významně zlepší akustický komfort obytných, pracovních nebo zábavních prostor.

Nyní nabízíme několik variant prostorových prvků Texaa od paravánů a stropních panelů až po totemy, cihly a kostky.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím