Sportovní haly

Ideaperfo dřevěné podhledy a obklady

Ideaperfo dřevěné podhledy a obklady

Ideaperfo je dekorativní dřevěný kazetový akustický obklad a podhled vysoké kvality. Disponuje výbornou kontrolou doby dozvuku a splňuje náročné požadavky moderní architektury.… Více informací

Ideacoustic dřevěné obklady a podhledy

Ideacoustic dřevěné obklady a podhledy

Ideacoustic je dekorativní dřevěný lamelový akustický obklad a podhled vysoké kvality. Disponuje výbornou kontrolou doby dozvuku a splňuje náročné požadavky moderní… Více informací

Kovové podhledy Plafometal – kompletní katalog anglická verze
Akustické obrazy

Akustické obrazy

Vyrábíme designové akustické obrazy na míru podle Vašeho prostoru a přání, s potiskem a nebo jednobarevné. Akustický obraz pohlcuje hluk, zkracuje dobu dozvuku v místnosti, zlepšuje kvalitu poslechu hudby i filmů nebo televize. Hodí se do všech typů interiérů, klasické, starožitné i velmi moderní.

Nový Minerval – Ekonomické a efektivní řešení podhledů

Nový Minerval – Ekonomické a efektivní řešení podhledů

Samonosné kompaktní podhledové panely z minerální vlny vysoké hustoty s povrchovou úpravou sklovlákennou tkaninou v bílé barvě. Rubová strana panelu je opatřena sklovlákennou tkaninou v přírodní úpravě. Podhledové panely Minerval® jsou vhodným ekonomickým řešením podhledů s vysokým poměrem cena/výkon. Vhodné do rastru typu T15 nebo T24.

Tonga – Komfort a trvalá hodnota

Tonga – Komfort a trvalá hodnota

Samonosné kompaktní kazety z minerální vlny s vysokou akustickou absorpcí, na lícním povrchu s jednobarevným povlakem ze skelných vláken. Na rubové straně kazety se nachází povlak z přírodních skelných vláken. Způsob výroby jim zaručuje dokonalou a trvalou mechanickou pevnost, pružnost a životnost.

Acoustichoc – systém odolávající nárazům – sportovní haly

Acoustichoc – systém odolávající nárazům – sportovní haly

Acoustichoc® jsou termoakustické panely vysoké hustoty vyrobené z minerální vlny. Povrch na viditelné straně je upraven barevnou skelnou tkaninou, která je zpevněná mřížkou ze skelných vláken. Povrch zadní strany je upravený povlakem ze skelné vlny v přírodní úpravě. Tento druh povrchové úpravy był vyvinutý speciálně pro aplikaci ve všech sportovních zařízeních. Tato skelná zpevňující mřížka u typu Acoustichoc® zajišťuje odolnost panelu v tělocvičnách určených pro míčové hry. Způsob výroby panelů zabezpečuje dokonalou mechanickou pevnost, pružnost a životnost při jakékoliv vlhkosti prostředí.

Acoustisport – systém odolávající nárazům – sportovní haly

Acoustisport – systém odolávající nárazům – sportovní haly

Acoustisport® VV jsou termoakustické panely vysoké hustoty vyrobené z minerální vlny. Povrch na viditelné straně je upraven probarevnou skelnou tkaninou. Povrch zadní strany je upravený povlakem ze skelné tkaniny v přírodní úpravě. Způsob výroby panelů zabezpečuje dokonalou mechanickou pevnost, pružnost a životnost při jakékoliv vlhkosti prostředí.

Acoustiroc – systém odolávající nárazům – stěnový obklad

Acoustiroc – systém odolávající nárazům – stěnový obklad

Stěnové panely Acoustiroc® se skládají z panelu z minerální vlny s povrchovým povlakem ze skelných vláken černé barvy, který je nalepený na perforovaný plech 0,75 mm s přehnutými bočními okraji. Plech má bílý nebo barevný epoxidový nátěr dle vzorníku RAL. Tento komplex vytváří termoakustický dekorativní stěnový panel odolný proti nárazům. Zadní strana panelů má povrchový povlak ze skelných vláken v přírodní barvě. Způsob výroby zaručuje jejich dokonalou mechanickou pevnost a neomezenou životnost. Panely Acoustiroc nabízí dva druhy děrování s odlišnými grafy zvukové pohltivosti.

Insula

Insula

Samonosné volně plovoucí prvky Insula® jsou tvořeny ocelovou systémovou konstrukcí z profilů T24 a speciálních U profilů, které vytvářejí společně s kazetovými podhledy Eurocoustic kompaktní celek volně plovoucího prvku Insula®. Plovoucí prvky Insula® se vyrábí v mnoha rozměrech a barevných variantách. Insula® vytváří esteticky působivý podhledový prvek při zachování vzdušnosti prostoru a ve spojení s barevnou škálou podhledů Eurocoustic umožňují tvorbu neotřelého a nově pojatého stropu.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím